
396 ₴
336,60 ₴
Іграшковий пістолет з м’якими кулями підходить для активних ігор у приміщенні та на вулиці. М’які кулі роблять використання більш комфортним для дитячих розваг, а сам формат іграшки додає динаміки сюжетним іграм. Такий варіант добре підходить для тренування влучності, координації рухів і захопливого дозвілля.
Модель створена для ігрового процесу, де важливі простота використання та цікава механіка. Завдяки комплекту з м’якими снарядами іграшка стане доречною для різних сценаріїв гри, допомагаючи урізноманітнити відпочинок і зробити його більш емоційним та рухливим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,45 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Вік | від 6 років |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Категорія товару | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | пістолет-2шт, 6 поролон. снарядів |
| Комплектація | пістолет-2шт, 6 поролон. снарядів |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 35х27х6 см |
| Розміри паковання | 35х27х6 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Набір |
| Упаковка | Коробка |