
62 ₴
52,70 ₴
Яскрава іграшка зі світлом у формі палички стане помітним аксесуаром для розваг та святкової атмосфери. Довжина 48 см робить її зручною для використання в руці та добре помітною під час руху. Світловий ефект додає виразності, а витягнута форма палички підкреслює динамічний вигляд виробу.
Світлова іграшка підходить для активного дозвілля, тематичних подій і вечірніх прогулянок, створюючи ефектне візуальне враження. Завдяки формату палички її зручно тримати, а розмір у 48 см робить аксесуар помітним і комфортним у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,025 кг |
| Тип іграшки | Паличка |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Дитяча зброя |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 50х5х5 см |
| Розміри паковання | 50х5х5 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Паличка |
| Упаковка | Пакет |