
336 ₴
285,60 ₴
Іграшкова будтехніка від Автопром створена для захопливої гри та тематичних сюжетів, пов’язаних із будівництвом. Модель оснащена світловими і звуковими ефектами, що робить ігровий процес більш реалістичним та динамічним. Така особливість допомагає урізноманітнити розваги та додає емоцій під час використання.
Світло і звук підсилюють враження від гри, привертають увагу та роблять техніку помітною серед інших іграшок. Будівельна тематика відкриває можливості для різних сценаріїв, де дитина може відтворювати роботу спеціального транспорту у власному ігровому просторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,25 кг |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звуковитий ефекти | є |
| К-ть батарейок | 3шт* AG13 (в комплекті) |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 21х11х14 см |
| Розміри паковання | 21х11х14 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип елементів живлення | 3шт* AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | Коробка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт* AG13 (в комплекті) |