
420 ₴
357 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,23 кг |
| Тип іграшки | Машинка |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звуковитий ефекти | є |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Категорія товару | Колекційні машинки |
| Масштаб | 1:35 |
| Матеріал | комбіновані матеріали, метал |
| Матеріали | комбіновані матеріали, метал |
| Стать | Хлопчик |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розмір | 19х8х9 см |
| Розміри паковання | 19х8х9 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Машинка |
| Тип елементів живлення | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | Коробка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*AG13 (в комплекті) |