
345 ₴
293,25 ₴
Металева машинка у виконанні «Пожежна охорона» стане помітним доповненням ігрової колекції та подарує більше вражень під час сюжетних ігор. Модель поєднує міцний металевий корпус і функції, що роблять гру цікавішою та динамічнішою.
Завдяки світловим і звуковим ефектам іграшка допомагає відтворювати атмосферу роботи пожежної служби. Такі особливості додають реалістичності, роблять гру більш захопливою та допомагають урізноманітнити звичні сценарії.
Пожежна машинка підійде для активних рольових ігор, у яких важливі деталі, міцність і виразний тематичний дизайн. Поєднання металевого виконання, світла та звуку робить цю модель вдалою для дітей, які люблять техніку спеціального призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,23 кг |
| Тип іграшки | Пожежна машина |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звуковитий ефекти | є |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Категорія товару | Колекційні машинки |
| Матеріал | комбіновані матеріали, метал |
| Матеріали | комбіновані матеріали, метал |
| Розмір | 18х8х14 см |
| Розміри паковання | 18х8х14 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Пожежна машина |
| Тип елементів живлення | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | Коробка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*AG13 (в комплекті) |