
291 ₴
247,35 ₴
Бластер з поролоновими снарядами — іграшка для активних ігор, що поєднує просте використання та безпечніший формат запуску завдяки поролоновим снарядам. Такий варіант підходить для динамічних розваг у приміщенні або на вулиці, даруючи захопливий ігровий процес.
Конструкція виробу передбачає використання м’яких поролонових снарядів, які зручні для гри та легко заряджаються. Іграшка допомагає урізноманітнити дозвілля, додаючи руху, емоцій та змагального елементу. Бластер стане вдалим вибором для сюжетних ігор, командових змагань і веселого відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,28 кг |
| Тип іграшки | Бластер |
| Вік | від 8 років |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Категорія товару | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | бластер та 8 поролон. снарядів |
| Комплектація | бластер та 8 поролон. снарядів |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 33х20х5 см |
| Розміри паковання | 33х20х5 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | Коробка |