
358 ₴
304,30 ₴
Іграшковий бластер призначений для активних ігор та розваг. У комплекті передбачені поролонові снаряди, що робить використання зручним для домашніх або сюжетних ігор. Такий формат іграшки допомагає урізноманітнити дозвілля, додає динаміки та елемент змагання.
Завдяки наявності поролонових снарядів бластер підходить для захопливих ігрових сценаріїв. Легка ігрова механіка та зрозумілий формат використання роблять його цікавим варіантом для дітей, які люблять рухливі ігри, тематичні місії та активну взаємодію під час дозвілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,32 кг |
| Тип іграшки | Бластер |
| Вік | від 8 років |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | бластер та 8 поролон. снарядів |
| Комплектація | бластер та 8 поролон. снарядів |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 32х25х6 см |
| Розміри паковання | 32х25х6 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | Планшет |