
139 ₴
118,15 ₴
Іграшковий меч довжиною 35,5 см доповнений світловими ефектами, що робить гру більш захопливою та виразною. Завдяки компактному формату його зручно тримати в руці, а також використовувати під час активних сюжетних ігор удома чи на вулиці. Поєднання практичного розміру та підсвічування додає іграшці ефектного вигляду та допомагає створити яскраву атмосферу під час гри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Меч |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Меч |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Дитяча зброя |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 36х14х2 см |
| Розміри паковання | 36х14х2 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Упаковка | Пакет |