
427 ₴
362,95 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Вага | 0.37 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Арбалет |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | арбалет, три стріли на присосках, чохол для стріл |
| Комплектація | арбалет, три стріли на присосках, чохол для стріл |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Розмір | 57х21х5 см |
| Розміри паковання | 57х21х5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Спортивні |
| Упаковка | Коробка |