
100 ₴
85 ₴
Гелеві кульки призначені для використання з дитячою іграшковою зброєю. Це зручний витратний матеріал, який підходить для активних ігор та розваг. Завдяки своїй гелевій структурі вони можуть використовуватися як боєприпаси для сумісних моделей іграшкових пристроїв.
Кульки створені саме для дитячої зброї, що робить їх практичним вибором для поповнення запасу під час гри. Такий формат підходить для організації рухливого дозвілля та дозволяє підтримувати готовність іграшки до використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,06 кг |
| Тип іграшки | Кулі |
| Вік | від 6 років |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Категорія товару | Дитяча зброя |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 24 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 7-8 мм |
| Розміри | 7-8 мм |
| Розміри паковання | 5х7х3 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Кулі |
| Упаковка | Банка |