
536 ₴
455,60 ₴
Іграшкове піаніно стане цікавою розвагою для дитини та допоможе урізноманітнити щоденні ігри. Модель працює на батарейках, що робить її зручною у використанні без підключення до мережі. Завдяки світловим ефектам гра виглядає ще більш захопливою та привертає увагу під час натискання клавіш.
Такий музичний варіант іграшки підходить для домашнього дозвілля, дозволяючи поєднати звук і світло в одному виробі. Клавішний формат забезпечує зрозумілий спосіб взаємодії, а компактна електронна конструкція на батарейках додає практичності у щоденному користуванні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,52 кг |
| Тип іграшки | Піаніно |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення | батарейка |
| Звуковитий ефекти | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категорія товару | Музичні інструменти для малюків |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 35х19х6 см |
| Розміри паковання | 35х19х6 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Музичне |
| Тип | Піаніно |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | Коробка |
| Елемент живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |