
551 ₴
468,35 ₴
Іграшкова гітара довжиною 55 см підійде для захопливої гри та перших музичних експериментів. Такий формат зручний для дитячих рук і добре підходить для домашніх розваг. Компактний розмір робить іграшку комфортною у використанні, а також зручною для зберігання та перенесення. Гітара стане доречним доповненням до сюжетних ігор, допоможе урізноманітнити дозвілля та створити атмосферу творчості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,5 кг |
| Тип іграшки | Гітара |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Музичні інструменти для малюків |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 20х8х56 см |
| Розміри паковання | 20х8х56 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Гітара |
| Упаковка | Коробка |