
147 ₴
124,95 ₴
Дзиґа розміром 13 см — компактна іграшка, яка привертає увагу простою формою та динамікою руху. Такий розмір зручний для використання вдома або під час активних ігор. 13 см роблять її помітною та комфортною для взаємодії. Лаконічне виконання дозволяє зосередитися на самому процесі обертання, а компактний формат робить іграшку практичною для щоденного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,09 кг |
| Тип іграшки | Дзиґа |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Дзиґи та неваляшки |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 14х14х16 см |
| Розміри паковання | 14х14х16 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Дзиґа |
| Упаковка | Сітка |