
258 ₴
219,30 ₴
Практичний набір для творчості для створення плетених прикрас та декоративних виробів. Резиночки зручно розміщені в коробці, що допомагає акуратно зберігати елементи та швидко знаходити потрібні деталі під час роботи. Такий формат підходить для захопливого дозвілля, розвитку уважності, посидючості та творчого мислення.
Компактне пакування робить використання більш зручним у повсякденні: елементи легше впорядковувати, переносити та тримати під рукою. Набір стане вдалим вибором для тих, хто любить handmade, плетіння та творчі заняття з яскравими матеріалами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 0.23 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Резинки для плетіння |
| Тип іграшки | Набір |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Скриньки, косметика та прикраси |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 14х32х5 см |
| Розміри паковання | 14х32х5 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Набір |