
199 ₴
169,15 ₴
Набір крейди для волосся на 8 кольорів допоможе легко змінювати образ і додавати яскраві акценти до зачіски. Різноманітна палітра з восьми відтінків підходить для створення помітних кольорових пасм, комбінування кольорів і експериментів зі стилем. Такий формат зручний для тимчасового декорування волосся та швидкого оновлення зовнішнього вигляду.
Завдяки набору з 8 кольорів можна підбирати відтінки під настрій, подію або образ. Крейда стане доречною для вечірок, фотосесій, святкових подій або творчих перевтілень. Комплект із кількох кольорів відкриває більше можливостей для поєднання тонів і створення оригінальних акцентів у зачісці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,09 кг |
| Тип іграшки | Салон фарби |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Скриньки, косметика та прикраси |
| Комплект постачання | крейду для волосся — 8 шт. |
| Комплектація | крейду для волосся — 8 шт. |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 9х6х4 см |
| Розміри паковання | 9х6х4 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Аксесуари |
| Тип | Салон фарби |
| Упаковка | Картонна коробка |