
191 ₴
162,35 ₴
Логіка-сортер створений для захопливого дозвілля та розвитку базових навичок у дитини. Формат «Грайся та навчайся» поєднує елементи гри та пізнання, допомагаючи тренувати логічне мислення, уважність і координацію рухів. Під час взаємодії з сортером дитина вчиться підбирати відповідні елементи, порівнювати форми та знаходити правильні рішення.
Такий варіант іграшки підходить для занять удома, сприяє розвитку посидючості та інтересу до навчання через гру. Логіка-сортер стане доречним вибором для знайомства з простими завданнями на сортування, сприйняття форм і послідовне виконання дій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,15 кг |
| Тип іграшки | Сортер |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Сортери |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 17х12х17 см |
| Розміри паковання | 17х12х17 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розвиваючі |