
218 ₴
185,30 ₴
Шахи 3 в 1 — практичний набір для поціновувачів настільних ігор. Формат 3 в 1 поєднує кілька ігрових можливостей в одному виробі, що робить його зручним для домашнього дозвілля, подорожей або подарунка. Такий варіант допомагає урізноманітнити відпочинок і зберігати все необхідне в одному комплекті.
Набір підходить для тих, хто цінує класичні інтелектуальні розваги та хоче мати універсальне рішення для гри. Завдяки поєднанню кількох форматів в одному наборі, він дозволяє змінювати сценарій дозвілля залежно від настрою та компанії. 3 в 1 — це вдале поєднання функціональності, зручності та традицій настільних ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 0.32 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Магнітна |
| Вік | від 6 років |
| Вікова група | Від 6 років |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 25х13х4 см |
| Розміри паковання | 25х13х4 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Шахи/Шашки/Нарді |
| Тип | Магнітна |
| Упаковка | Картонна коробка |