
88 ₴
74,80 ₴
Яскрава розфарбовка для дівчаток поєднує творчі завдання та гру з наліпками. Видання містить 118 наліпок, які роблять процес оформлення сторінок ще цікавішим і захопливішим. Такий формат допомагає урізноманітнити дозвілля, поєднуючи розмальовування з декоруванням і створенням власних яскравих сюжетів.
Завдяки великій кількості наліпок дитина може прикрашати сторінки на свій смак, додаючи більше кольору та деталей. Розфарбовка створена спеціально для дівчаток, тому стане приємним варіантом для творчого відпочинку та захопливого проведення часу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вага | 0,05 кг |
| Тип іграшки | Розмальовки |
| Висота в упаковці (см) | 0,2 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 0,2 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Матеріал | папір, картон |
| Матеріали | папір, картон |
| Розмір | 21х27х0,2 см |
| Розміри паковання | 21х27х0,2 см |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Розмальовки |
| Колір | 0,05 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в пакованні (см) | 27 |
| Мова | українська |