
73 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Пегас |
| Вікова група | Від 1 року |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,06 кг |
| Тип іграшки | Книги |
| Вік | від 1 року |
| Гарантія | 14 днів |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категорія товару | Дитячі книги для читання |
| Матеріал | картон, комбіновані матеріали |
| Матеріали | картон, комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 15х11х0,2 см |
| Розміри паковання | 15х11х0,2 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Книги |
| Мова | українська |