
171 ₴
Картина за номерами — це набір для творчості, за допомогою якого кожен без винятку зможе оволодіти мистецтвом живопису, відчути радість творчості та розкрити свої внутрішні таланти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art Craft |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вага | 0,13 кг |
| Тип іграшки | Фарбі |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Комплект постачання | фарбі в баночках — 9 шт. х 10 мл |
| Комплектація | фарбі в баночках — 9 шт. х 10 мл |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 10х10х4 см |
| Розміри паковання | 10х10х4 см |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Фарбі |
| Упаковка | термоплівка |
| Колір | 0,13 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |