
1 170 ₴
Самокат Scooter Maxi у салатовому кольорі привертає увагу яскравим оформленням та добре підходить для щоденного активного дозвілля. Виразний відтінок робить його помітним під час прогулянок, а формат Maxi асоціюється зі зручною конструкцією для катання та активного використання. Такий варіант стане доречним для вулиці, парку чи двору, поєднуючи практичність і сучасний зовнішній вигляд.
Салатовий колір додає моделі свіжого та енергійного стилю, завдяки чому самокат виглядає яскраво та динамічно. Це вдале рішення для тих, хто звертає увагу не лише на призначення, а й на візуальне оформлення транспорту для прогулянок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 2400 |
| Вага (кг) | 2,4 |
| Вага в упаковці, кг | 2,4 |
| Вага, г | 2400 |
| Тип іграшки | Самокат |
| Висота в упаковці (см) | 28 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 28 |
| Глибина в упаковці (см) | 59 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 59 |
| Категорія товару | Самокати |
| Кількість коліс | 4 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Ніжка для паркування | - |
| Розмір | 59х15х28 см |
| Розміри паковання | 59х15х28 см |
| Розмір в пакованні | Да |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Самокат |
| Гальма | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 2,4 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |