
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
Висувний вказівник створений для точного вказування під час презентацій, лекцій і демонстрацій. При використанні розкладається до 68 см довжини, що дозволяє зручно вказувати на віддалені елементи на дошці чи екрані. Простота експлуатації, компактність у зібраному вигляді та можливість швидкого розкладання роблять його корисним інструментом для пояснення матеріалу на заняттях і у виступах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,035 кг |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Канцелярія |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 24х4х1 см |
| Розміри паковання | 24х4х1 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | Пакет |