
112 ₴
95,20 ₴
Комплект із 24 одиниць повітряного матеріалу створений для моделювання та творчих занять. Легкий у формуванні та зручний у використанні, підходить для відпрацювання різних технік ліплення руками. Вироби зазвичай висихають просто на повітрі, що дає змогу зберегти форму без додаткової обробки. Набір сприяє розвитку дрібної моторики, уяви та просторового мислення, підходить для домашніх і навчальних творчих проєктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вага | 0,15 кг |
| Тип іграшки | Набори для ліплення |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категорія товару | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | повітр. пластилін-24шт, аксесуари |
| Комплектація | повітр. пластилін-24шт, аксесуари |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 23х10х5 см |
| Розміри паковання | 23х10х5 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Набори для ліплення |
| Колір | 0,15 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |