
203 ₴
172,55 ₴
Цей комплект фігурок відтворює відомих персонажів всесвіту, знайомого з коміксів і мультфільмів. Кожна мініатюра має індивідуальні риси та позу, що дає змогу створювати тематичні сцени і зручне розміщення в колекції. Набір підходить як для демонстрації на полиці, так і для інтерактивної гри; його легко комбінувати з іншими елементами колекції, що дозволяє розширювати композиції та влаштовувати тематичні виставки для шанувальників цієї класичної серії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Одна фігурка |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категорія товару | Герої з мультфільмів |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 17х15х6 см |
| Розміри паковання | 17х15х6 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Одна фігурка |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |