
131 ₴
Легкий у використанні набір для дитячих розваг, що містить мильний розчин і паличку-насадку для надування. Утворює блискучі повітряні бульбашки різного розміру, підходить для ігор на свіжому повітрі та вдома. Зручний пластиковий флакон забезпечує компактне зберігання та швидке дозаповнення, а простий механізм занурення і видування робить гру доступною для дітей і дорослих. Ідеальний варіант для святкових заходів, прогулянок і сімейних розваг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,09 кг |
| Тип іграшки | Мильні бульбашки |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Мильні бульбашки |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 16 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 23х8х4 см |
| Розміри паковання | 23х8х4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |