
130 ₴
Розчин для створення численних тонких і блискучих сферичних бульбашок повітря, що приваблюють увагу під час ігор та свят. Простий у застосуванні: достатньо занурити інструмент у рідину та видувати повітря, щоб отримати ефектні плавні форми. Ідеально підходить для розваг на вулиці та дитячих заходів, додає святкового настрою. Легко змивається водою і не потребує складного догляду за поверхнями після використання, забезпечуючи швидкий візуальний ефект без додаткових маніпуляцій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,08 кг |
| Тип іграшки | Мильні бульбашки |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Мильні бульбашки |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 22х8х3 см |
| Розміри паковання | 22х8х3 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |