

123 ₴
Невелика іграшка у вигляді чарівного каченяти з вбудованим вентилятором перетворює повітря на безліч легких мильних бульбашок, створюючи святкову атмосферу під час гри. Вентилятор забезпечує постійний потік повітря для інтенсивного утворення бульбашок, а фігурка каченяти робить пристрій привабливим і забавним для дітей та дорослих. Для роботи потрібен мильний розчин, який обирають за бажаним ефектом, — результатом стають плавні, яскраві бульбашки, що додають настрою під час прогулянок або домашніх розваг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,08 кг |
| Тип іграшки | Мильні бульбашки |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Мильні бульбашки |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 19х10х7 см |
| Розміри паковання | 19х10х7 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |