
219 ₴
Цей комплект містить воланчики, акуратно упаковані в компактний чохол. Чохол забезпечує захист від забруднень і пошкоджень, дає змогу підтримувати порядок під час зберігання та спрощує транспортування. Завдяки практичній упаковці швидко діставати і прибирати снаряди можна під час тренувань або ігор на відкритому повітрі.
Зручність використання проявляється в простоті сортування та компактності зберігання, що робить такий комплект хорошим вибором для тих, хто хоче мати під рукою готові до гри воланчики в надійному чохлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,25 кг |
| Тип іграшки | Розважальна |
| Вік | від 6 років |
| Вікова група | Від 6 років |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Категорія товару | Спортивні ігри |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Комплект постачання | ракетка — 2 шт., воланчик — 2 шт. |
| Комплектація | ракетка — 2 шт., воланчик — 2 шт. |
| Кількість учасників | Для 2 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 65х23х6 см |
| Розміри паковання | 65х23х6 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Бадмінтон |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | Сумка |