


223 ₴
Комплект створено для організації спортивної гри, в якій гравці перебрасывають волан через сітку, застосовуючи техніку подачі та прийому. Підходить для одиночної та парної гри, відпочинку на свіжому повітрі, занять фізичною активністю і тренувань базових навичок. Сприяє розвитку координації рухів, швидкості реакції та витривалості, дозволяє швидко розпочати матч і відпрацювати базові прийоми, а також використовуватись під час навчальних занять або сімейних розваг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,25 кг |
| Тип іграшки | Розважальна |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Спортивні ігри |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Комплект постачання | ракетка-2 шт., м'яч-2 шт. |
| Комплектація | ракетка-2 шт., м'яч-2 шт. |
| Кількість учасників | Для 2 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 36х20х6 см |
| Розміри паковання | 36х20х6 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Бадмінтон |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |