
52 ₴
44,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вага | 0,16 кг |
| Тип іграшки | Крейда |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Комплект постачання | коробка, крейдяні палички - 4 шт |
| Комплектація | коробка, крейдяні палички - 4 шт |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 13х10х3 см |
| Розміри паковання | 13х10х3 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мел |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0,16 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |
| Мова | українська |