




782 ₴
664,70 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 16 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вага | 0,4 кг |
| Тип іграшки | Розважальна |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Вік | від 16 років |
| Висота (см) | 17 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 16 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Комплект постачання | коробка (виготовлена з картону), гральні картки — |
| Комплектація | коробка (виготовлена з картону), гральні картки — |
| Кількість учасників | Для 2 |
| Матеріал | картон, пластик |
| Матеріали | картон, пластик |
| Призначення | Для дорослих |
| Розмір | 12х12х17 см |
| Розміри паковання | 12х12х17 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | Тубус |
| Колір | 0,4 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |
| Мова | українська |