
177 ₴
Комплект призначений для гри в настільний теніс і містить 3 м'ячі, що забезпечують запас під час тренувань чи розважальних зустрічей. Простий у використанні та зручний для зберігання, набір стане базовим аксесуаром для домашніх ігор та занять у клубі. М'ячі дозволяють швидко продовжити ігровий процес при втраті або пошкодженні одного екземпляра, забезпечуючи необхідний запас під час серійних вправ. Набір підходить для повсякденного використання і дає можливість мати під рукою запасні м'ячі для продовження партій без тривалих перерв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Спортивні ігри |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Комплект постачання | 2 ракетки для наст. тенісу, 3 м'ячика |
| Комплектація | 2 ракетки для наст. тенісу, 3 м'ячика |
| Кількість учасників | Для 2 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 28х19х3 см |
| Розміри паковання | 28х19х3 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Теніс |
| Упаковка | Блістер |