
247 ₴
Призначений для гри в бадмінтон, комплект включає ракетки завдовжки 60 см, сумку для зберігання та один волан. Ці елементи дозволяють почати гру одразу після розпакування без додаткових придбань. Сумка забезпечує зручне перенесення та організоване зберігання комплекту, а волан і ракетки комплектуються у наборі для базових ігор і вправ. Такий комплект стане практичним доповненням для наявних спортивних речей і дозволяє швидко організувати гру на майданчику чи в парку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип іграшки | Розважальна |
| Вік | від 6 років |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Категорія товару | Спортивні ігри |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Комплект постачання | дві ракетки, один воланчик |
| Комплектація | дві ракетки, один воланчик |
| Кількість учасників | Для 2 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 63х22х2 см |
| Розміри паковання | 63х22х2 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Бадмінтон |
| Тип | Розважальна |