
177 ₴
Комплект включає три пір'яні воланчики, що постачаються як набір із 3 шт.Наявність трьох одиниць забезпечує запасні екземпляри для продовження гри або тренувань без необхідності термінової заміни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,05 кг |
| Тип іграшки | Воланчик |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Спортивні ігри |
| Комплект постачання | три воланчики |
| Комплектація | три воланчики |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 7х7х16 см |
| Розміри паковання | 7х7х16 см |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Воланчик |
| Упаковка | Тубус |