
76 ₴
64,60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 30 |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вага | 0,03 кг |
| Тип іграшки | М'яч |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Звуковитий ефекти | Пискавка |
| Категорія товару | М'ячі |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 24 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Виробник | Інші |
| Розмір | дііаметр 6,5 см |
| Розміри | дііаметр 6,5 см |
| Розміри паковання | 7х7х7 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | кульок |
| Колір | 0,03 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в пакованні (см) | 7 |