
86 ₴
73,10 ₴
Комплект із 6 штук від виробника ABS, створений для використання під час тренувань і аматорських ігор на корті. Шестиця м'ячів забезпечує запас для декількох сесій і швидку заміну під час занять, що зручно для групових тренувань або індивідуальної практики. Набір дозволяє планувати тренування без необхідності частих покупок окремих м'ячів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 30 |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вага | 0,03 кг |
| Тип іграшки | М'яч |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категорія товару | М'ячі |
| Комплект постачання | шість м'ячиків для наст. тенісу |
| Комплектація | шість м'ячиків для наст. тенісу |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 17х11х4 см |
| Розміри паковання | 17х11х4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Теніс |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | планшет |
| Колір | 0,03 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в пакованні (см) | 11 |