
66 ₴
Виготовлено з гуми, має діаметр 9 дюймів і вагу 60 грам. Легкий і компактний виріб підходить для рухливих ігор, тренувань та занять на відкритому повітрі, коли потрібна мобільність. Простота конструкції полегшує зберігання і транспортування, а догляд не потребує спеціальних засобів — достатньо протерти вологою тканиною після використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,06 кг |
| Тип іграшки | М'яч |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | М'ячі |
| Матеріали | Гума |
| Розмір | 21х9х1 см |
| Розміри паковання | 21х9х1 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | Пакет |