
34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Граблі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,03 кг |
| Тип іграшки | Граблі |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Іграшки для пісочниці |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 212 шт. |
| Матеріали | пластик |
| Розмір | 25х10х4 см |
| Розміри паковання | 265 x 105 x 45 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Пісочниця |