
136 ₴
115,60 ₴
Лінзи мають покращений захист від ультрафіолетового випромінювання, щоб зменшити шкідливий вплив сонячних променів UVA та UVB.
Регулюючи довжину ремінця, можна підібрати обхват голови для дітей приблизно від 3 до 8 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 60 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вага | 0,06 кг |
| Тип іграшки | Окуляри для плавання |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категорія товару | Набори для плавання |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 23х11х4 см |
| Розміри паковання | 23х11х4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Упаковка | Планшет |
| Колір | 0,06 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в пакованні (см) | 11 |