
215 ₴
182,75 ₴
Практичний комплект для занять під водою та розважальних ігор у басейні. Палички призначені для пірнання й підводного пошуку, допомагають відпрацьовувати техніку занурення та орієнтацію під водою. Простий у використанні та зручний для транспортування комплект, що підходить для тренувань і сімейного відпочинку на воді.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 260 |
| Вага (кг) | 0,26 |
| Вага в упаковці, кг | 0,26 |
| Вага, г | 260 |
| Вага | 0,26 кг |
| Тип іграшки | Набір для плавання |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Вік | від 6 років |
| Висота (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категорія товару | Набори для плавання |
| Кількість деталей | 5 |
| Комплект постачання | паличка для пірнання-5шт |
| Комплектація | паличка для пірнання-5шт |
| Кількість деталей (шт.) | 5 |
| Кількість предметів у наборі | 5 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 17х28х3 см |
| Розміри паковання | 17х28х3 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Набір для плавання |
| Колір | 0,26 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в пакованні (см) | 28 |