
202 ₴
171,70 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,08 кг |
| Тип іграшки | Окуляри для плавання |
| Вік | від 8 років |
| Вікова група | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Категорія товару | Набори для плавання |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 24х13х5 см |
| Розміри паковання | 24х13х5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Упаковка | Блістер |
| Основні | |
| Тип | Окуляри для плавання |