

167 ₴
141,95 ₴
Комфортні окуляри для плавання від бренду Intex, розмір S, розраховані на дітей від 3 років. Вони підходять для перших занурень у басейні чи на пляжі, створюючи зручну посадку і простоту використання для маленьких плавців. Допомагають малюкам відчувати впевненість у воді, полегшують знайомство з технікою плавання і роблять купання більш захопливим. Компактний аксесуар, зручний для зберігання та поїздок на відпочинок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 80 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вага | 0,08 кг |
| Тип іграшки | Окуляри для плавання |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 3 до 6 років |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Висота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 3 до 6 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Категорія товару | Набори для плавання |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 27х13х4 см |
| Розміри паковання | 27х13х4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Упаковка | планшет |
| Колір | 0,08 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в пакованні (см) | 13 |