
166 ₴
141,10 ₴
Легке надувне коло створене для комфортного відпочинку у воді. Діаметр 81 см забезпечує зручну опору й достатній простір для приємного розслаблення на поверхні. Конструкція дозволяє швидко надути й здути виріб для компактного зберігання та транспортування. Просте в догляді, підходить для використання на пляжі, у басейні чи на дачі, дарує відчуття безпечного та комфортного відпочинку на воді.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вага | 0,25 кг |
| Тип іграшки | Коло |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Вік | від 8 років |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категорія товару | Набори для плавання |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | діаметр 81 см |
| Розміри | діаметр 81 см |
| Розміри паковання | 16х30х2 см |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Коло |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,25 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |