




213 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 420 |
| Вага (кг) | 0,42 |
| Вага в упаковці, кг | 0,42 |
| Вага, г | 420 |
| Вага | 0,42 кг |
| Тип іграшки | Магнітна |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість деталей | 28 елементів |
| Комплект постачання | магнітна планшетка, 2 аркуші з магнітами |
| Комплектація | магнітна планшетка, 2 аркуші з магнітами |
| Кількість деталей (шт.) | 28 елементів |
| Кількість предметів у наборі | 28 елементів |
| Матеріал | картон, магнітний вініл |
| Матеріали | картон, магнітний вініл |
| Розмір | 23х19,5 см |
| Розміри | 23х19,5 см |
| Розміри паковання | 25х21х2 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Магнітна |
| Колір | 0,42 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в пакованні (см) | 21 |