





117 ₴
99,45 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 90 |
| Вага (кг) | 0,09 |
| Вага в упаковці, кг | 0,09 |
| Вага, г | 90 |
| Вага | 0,09 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 0,2 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 0,2 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Комплект постачання | магніти на аркуші 14,5х21 см, 12 аркушів фольги |
| Комплектація | магніти на аркуші 14,5х21 см, 12 аркушів фольги |
| Матеріал | картон, магнітний вініл, папір |
| Матеріали | картон, магнітний вініл, папір |
| Розмір | 17х25х0,2 см |
| Розміри паковання | 17х25х0,2 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картон |
| Колір | 0,09 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |