
396 ₴
336,60 ₴
М'яка іграшка Macik «Зайчик» — це мила іграшка у вигляді зайчика яскравого червоного кольору, яка стане приємним подарунком або улюбленим другом для дитини.
Такий зайчик може стати приємним доповненням до дитячої кімнати або просто гарним сюрпризом для гарного настрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Macik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вага | 0,15 кг |
| Тип іграшки | Заєць |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Звірі |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 25х10х10 см |
| Розміри паковання | 12х12х30 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Заєць |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |