
191 ₴
162,35 ₴
Короткий опис: Окуляри для плавання виробництва INTEX, рекомендовані для користувачів віком 14 років і старше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Окуляри для плавання |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | від 14 років |
| Вікова група | Від 14 років |
| Висота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 14 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категорія товару | Набори для плавання |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 24х13х5 см |
| Розміри паковання | 24х13х5 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в пакованні (см) | 13 |