
60 ₴
51 ₴
Росфарбовка під назвою «Нікчемний Я» у форматі A4. У комплекті міститься 12 наліпок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вага | 0,05 кг |
| Тип іграшки | Розмальовки |
| Висота в упаковці (см) | 0,2 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 0,2 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Матеріал | папір, картон |
| Матеріали | папір, картон |
| Розмір | 21х27х0,2 см |
| Розміри паковання | 21х27х0,2 см |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Розмальовки |
| Колір | 0,05 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в пакованні (см) | 27 |
| Мова | українська |