
199 ₴
169,15 ₴
Інформація про товар обмежена; наведено лише відомі характеристики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вага | 0,17 кг |
| Тип іграшки | Розважальна |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 13 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 18х10х13 см |
| Розміри паковання | 18х10х13 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,17 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |