


297 ₴
252,45 ₴
Виробник: Vladi Toys
Тип: настільна гра
Характер: розважальна
Настільна гра Vladi Toys "Острів" — розважальна гра, призначена для приємного проведення часу та веселих ігор у компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Вікова група | Від 12 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 270 |
| Вага (кг) | 0,27 |
| Вага в упаковці, кг | 0,27 |
| Вага, г | 270 |
| Вага | 0,27 кг |
| Тип іграшки | Розважальна |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 12 років |
| Висота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 12 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | 2-6 |
| Комплект постачання | 100 карток, правила гри |
| Комплектація | 100 карток, правила гри |
| Кількість учасників | 2-6 |
| Матеріал | папір, картон |
| Матеріали | папір, картон |
| Розмір | 19х12х4 см |
| Розміри паковання | 19х12х4 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0,27 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |
| Мова | українська |